Pożar w Łochowie Fabrycznym

strazakW dniu 25.10.2014 o godzinie 9:47 zastęp GCBARt 5/32 został zadysponowany do pożaru mieszkania w Łochowie przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie znajdowało się w bloku na trzecim piętrze. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań oraz ewakuacji całego bloku. Równocześnie z przeprowadzaną  ewakuacją wprowadzono dwóch ratowników do palącego się mieszkania. Podano jeden prąd wody aż do ugaszenia. Następnie przewietrzono pomieszczenia i klatkę schodową.

Spaleniu uległo wyposażenie pomieszczenia kuchennego oraz okopceniu całe mieszkanie. Po zakończeniu działań mieszkańcy ewakuowanych mieszkań mogli powrócić do swoich lokali. W akcji uczestniczyły zastępy z OSP Łochów, OSP Łochów ul. Fabryczna, OSP Ostrówek, JRG Węgrów.

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER