Jeden wyjazd - dwie akcje.

wypadekW dniu 25.10.2014 r o godzinie 12:22 Zastęp GCBARt 5/32 został zadysponowany do pożaru budynku gospodarczego w Ostrówku. Zaraz po wyjechaniu zastęp został prze-dysponowany do wypadku drogowego w miejscowości Budziskach droga nr 62, a w jego miejsce do Ostrówka udał się zastęp GBA 2,5/20. Po przybyciu na miejsce zastępu GCBARt 5/32 stwierdzono że doszło do kolizji trzech samochodów osobowych (Renault Megane, BMW 3, Toyota Yaris). Osoby poruszające się pojazdami nie zostały poszkodowane.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz odłączeniu akumulatorów. Dyżurny Stanowiska Kierowania w Węgrowie ponownie prze-dysponowało Zastęp GCBA 5/32 do pożaru w Ostrówku a na miejscu kolizji pozostawił zastęp z OSP Budziska do dalszego zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Po przybyciu na miejsce pożaru w Ostrówku strażacy zastali pożar budynku gospodarczego drewnianego o wymiarach 10X5. W budynku znajdowało się drzewo opałowe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz podaniu czterech prądów gaśniczych w natarciu na palący się budynek. Po ugaszeniu przystąpiono do wyrzucania spalonego drzewa w celu dokładnego przelania. Budynek uległ całkowitemu spaleniu. W obydwóch akcjach uczestniczyły zastępy: GCBARt 5/32 OSP Łochów, GBA2,5/20 OSP Łochów, GBA 2,5/20 OSP Budziska, GBA 2,5/20 OSP Brzuza, GBA 2,5/20 OSP Pogorzelec, GBA 2,5/20 OSP Łochów ul Fabryczna, GBA 2,5/20 OSP Ostrówek, GBARt 3,5/25 OSP Ostrówek GBA 3/25 JRG Węgrów.

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER