Wypadek na DK 62

wypadekW dniu 17.11.2014r. o godzinie 13:38 Zastęp GCBARt 5/32 udał się do wypadku drogowego pomiędzy Budziskami a Łochowem (droga krajowa nr 62). Po dojeździe na miejsce zostano dwa samochody osobowe, znajdujące się w pasie drogowym oraz ciągnik siodłowy  z naczepą (ciągnik znajdował się w rowie, naczepa na jezdni) Działania straży polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po wydobyciu niezwłocznie przekazano osobę do zespołu pogotowia, odłączono akumulatory oraz odcięto instalacje LPG w pojazdach, zabezpieczono miejsce zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu potrwały kilka godzin. W akcji uczestniczyły jednostki: OSP Łochów, OSP Budziska, OSP Pogorzelec, JRG Węgrów, oraz Policja z KP Łochów, WRD Węgrów, zespół RM.

 

Share

 

 

 

    

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER