Śmiertelny wypadek na DK nr. 50

Dnia 21.05.2015 r o godz.8:10 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 50 na wysokości miejscowości Zawiszyn. Po przybyciu na miejsce dowódca naszego zastępu dokonał rozpoznania i stwierdził, iż doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów:ciągnika siodłowego z naczepą marki Mercedes Actros jadącego od strony Łochowa oraz Volkswagena Passata jadącego od strony Mińska Mazowieckiego. W wyniku tego zderzenia śmierć poniósł kierujący Volkswagenem Passatem.

Działania naszych ratowników polegały na zabezpieczeniu wraków pojazdów według obowiązujących procedur oraz pomocy przy wydobyciu zwłok poszkodowanego. Do przybycia pierwszych zastępów ratowniczych miejsce zdarzenia zabezpieczał samochód Żandarmerii Wojskowej. Na miejscu pracowały zastępy:

OSP Łochów Al. Węgrowska 102, JRG PSP Wołomin, JRG PSP Węgrów, OSP Jadów, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Prokurator

 

Share

 

 

    

 

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER