Potrącenie dziecka

wypadekW dniu 12.06.2015r. o godzinie 19:04 zastęp GCBARt 5/32 udał się alarmowo do wypadku drogowego w Łochowie na ulicy 1 Maja. Po przybyciu na miejsce stwierdzono że samochód osobowy potrącił dziecko a następnie uderzył w drzewo. Dziewczynką zajmował się Zespół Pogotowia Ratunkowego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuowaniu kierowcy z samochodu a następnie unieruchomieniu złamanej nogi i opatrzeniu drobnych ran twarzy. Kierowce przekazano kolejnemu ZRM który przetransportował go do szpitala.

Lekarz zajmujący się dzieckiem podjął decyzje o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nasz zastęp udał się niezwłocznie na Nocne Lądowisko które znajduje się w okolicach ulicy Żytniej i tam zabezpieczył miejsce lądowania śmigłowca. Dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Warszawie. W akcji uczestniczyli: OSP Łochów JRG Węgrów (posterunek) dwa ZRM, LPR, WRD Węgrów.

Share

 

    

Copyright © 2011-2019 OSP Łochów Al. Węgrowska 102
Powered by BOBER